pl de

baner baner baner baner baner baner baner baner baner

Firma

Firma D&H Termobud Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku krajowym i zagranicznym od 1996 r. Spółka powstała na bazie Towarzystwa Przemysłowego Probud działającego od 1986 r. Działalność przedsiębiorstwa na początku koncentrowała się na Europie Zachodniej, gdzie obok takich krajów jak Austria czy Belgia, największym partnerem były Niemcy. Na terenie tych krajów wykonaliśmy szereg dużych obiektów dla przemysłu spożywczego oraz mięsnego – zakłady mięsne, ubojnie, chłodnie, mleczarnie oraz supermarkety dla renomowanych koncernów: REWE, METRO, ALDI, BILLA i miniMAL.

Równolegle staraliśmy się ugruntować naszą pozycję na rynku krajowym. W latach 1986-1991 wykonaliśmy szereg kompletnych obiektów „pod klucz” dla Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego o dużych powierzchniach kubaturowych m.in.: chłodnie z mroźnią oraz tunele szokowe w: Olsztynku, Rogoźnie, Lipnie, Połczynie-Zdrój, Toruniu, Osmolicach i Kaliszu.    Od 1996 r. zrealizowaliśmy (głównie w Polsce) wspólnie z inwestorami zagranicznymi szereg dużych obiektów, a w szczególności supermarkety z pełnym wyposażeniem chłodniczym dla sieci DOHLE, HOCHTIEF, REWE, SELGROS, TESCO, STRABAG, METRO, WAYSS & FREYTAG.

   Jako firma posiadająca duży potencjał w zakresie zarządzania, mająca wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską i wykwalifikowanych montażystów, zajęliśmy się od 1996 r. – jako Generalny Wykonawca – realizacją obiektów przemysłowych „pod klucz”. Zadania były realizowane dla największych renomowanych koncernów jak i prywatnych inwestorów. 

   Mając duże doświadczenie w zakresie zabudowy panelowej wewnętrznej(chłodnie, mroźnie) zajęliśmy się również montażem nowoczesnych systemów elewacyjnych tj. w układzie - hala stalowa lub żelbetowa z obudową panelami typu „sandwich” (RUUKKI, KINGSPAN, BALEX, ISOCAB, MARCEGAGLIA, TRIMO). Od samego początku naszej działalności zakładaliśmy, iż najlepszym rozwiązaniem dla Inwestora - jako Zleceniodawcy i dla naszej firmy – jako Wykonawcy, jest przygotowywanie inwestycji od projektu, poprzez uzgodnienia inwestycyjne i w końcu jego realizacja. Z tego też powodu wprowadziliśmy do profilu działalności naszej firmy usługi projektowe.

 


D&H Termobud Sp. z o.o. ul. Lubelska 43 A, 10-410 Olsztyn